Oyo 458 Nakorn Siam Boutique Hotel Pattaya

ex. Vaccinated Staff - Oyo 458 Nakorn Siam Boutique
Pattaya, Thailand View on map
7.6 Godt Baseret på 352 anmeldelser
Redaktørens valg

"Værelserne har altaner med myggenet, og der tilbydes daglig levering af flaskevand. Personalet står klar til at modtage sent ankomne gæster på denne centralt beliggende lokation. Hotellet henvender sig til budgetrejsende og er ikke egnet til dem, der har brug for en stabil internetforbindelse."

Fra US$ 12 US$ 10 pr. nat
Gem 15%
Indtjekning
26 Sep 2026
Udtjekning
27 Sep 2026
Gæster
2 gæster

Voksne:

2

Børn:

0
  • Gratis afbestilling
    i mange rum
  • Ingen reservationsgebyrer
    Betal på hotellet
  • Sikker reservation
    Dine data er sikre
  • Bedste prisgaranti
    Har du fundet en bedre pris?

Hvorfor gæsterne vælger Oyo 458 Nakorn Siam Boutique

  • Gratis WiFi
    I alle områder
  • Gratis parkering
    På stedet uden reservation
  • Aircondition
    I alle værelser
  • Pattaya Strand
    18 minutters gang
  • Alcazar Cabaret
    3 km væk
  • 24-timers sikkerhed
    CCTV og adgangskort

Oversigt

Oyo 458 Nakorn Siam Boutique Hotel Pattaya er et 2-stjernet komfortabel mødested med et hyggeligt overnatningssted inden for 18 minutters gåtur fra Mike Shoppingcenter. Centrum af Pattaya ligger indenfor 1 km, og Mini Siam Pattaya Thailand ligger 3 km derfra.

Hotellet er et fantastisk sted at bo på grund af førsteklasses placering i Pattaya. Du kan komme til Central Festival om få minutter i bil.

Gæster kan spise på EL Greco Greek and mediterranean restaurant inden for 200 meter fra stedet.

  • Indtjekning
    fra 14:00 indtil 23:59
  • Udtjekning
    indtil 12:00
  • Hotelklasse
    2 stjernede
Oyo 458 Nakorn Siam Boutique
Vores tips

Skal du vælge Oyo 458 Nakorn Siam Boutique?

Perfekt, hvis du
  • Vil bo gratis på hotellet og spise ude - der er to restauranter kun 150 meter væk.
  • Har brug for et værelse med aircondition og et opholdsområde, da alle 120 værelser har disse faciliteter.
Spring over, hvis du
  • Rejser med hund eller kat - hotellet tillader ikke kæledyr.
Særligt ved dette sted:
  • Gratis parkering direkte på hotellet

Faciliteter på Oyo 458 Nakorn Siam Boutique

General
  • Ikke-ryger værelser
  • Wi-Fi
  • Parkering
  • Kæledyr ikke tilladt
  • Vagtservice
  • Elevator
  • Røgdetektorer
  • Brandslukkere
  • Nøglekortadgang
  • Nøgleadgang
Oyo 458 Nakorn Siam Boutique Gæsteservices
  • Husholdning
Bekvemmeligheder på værelset
  • Klimaanlæg
  • Dagligstue

Hotelregler

Oyo 458 Nakorn Siam Boutique anvender disse betingelser på alle reservationer.
Check-in / Check-out
Indtjekning
fra 14:00 indtil 23:59
Udtjekning
indtil 12:00
Vigtig information

Tak for din feedback

Tak, fordi du abonnerer

Luk
Indtjekning
26 Sep 2026
Udtjekning
27 Sep 2026
Gæster
2 gæster

Voksne:

2

Børn:

0
Vælg datoer
for at se de aktuelle tilbud